برای عبور کردن

می نویسم...

اینجا را برای نوشتن آماده کرده بودم، نه هر جور نوشتنی، نوشتنی که بتونم همه جا معرفیش کنم و بگم اینجا را من مینویسم. برای همین آدرس مستقل خریدم، با اسم و فامیلی خودم ساختمش، قالبش را اینجوری درست کردم و پست اولم را اونطور نوشتم. آماده ش کرده بودم برای نوشته هایی که مفتخر باشم که من نوشتمشون، نوشته هایی که خونده بشن، ازشون استفاده بشه، یا خونده بشن و حس همدلی را بربیانگیزن یا حداقلش خونده بشن و ازشون لذت برده بشه.

ولی با توجه به این گپ بزرگی که بین درست کردن این وبلاگ و نوشتن اولین نوشته از اون نوع، افتاده، به نظر میرسه رسالت من، نوشتن همچون نوشته هایی نیست، رسالت من فلسفه بافییست :)، رسالت من ایستادن خارج از گود زندگی و برانداز کردنشه، رسالت من فکر کردنه و فکر کردن و فکر کردن :)) رسالت من خودافشاییست، یه چیز تو مایه های همین پست، ولی واقعا چیزی را از درونم افشا نمیکنه. باید اعتراف کنم که هنوز خودم هم درونم را لمس نکرده ام که بخوام ازش بنویسم.

با این حال مینویسم، امیدوارم روزی از اون دست نوشته ها هم اینجا داشته باشم :)

۰
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
"عبور کردن" حسی ست که موقع نوشتن تجربه ش می کنم، عبور کردن از چیزی که در حال حاضر فکر میکنم، میدونم، باور دارم، یاد گرفته ام، یا انجام میدم، عبور کردن از اینی که الان هستم.

و از این جهت اسم اینجا "برای عبور کردن" است.
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان