...

چند دقیقه پیش طی پینترست گردیم، محض فان، رفتم تو لینک مطلبی با این عنوان که "ده نشانه ای که نشان میدهد مرد شما از شما خسته شده است"، کافیه یه بار یکی از لینک های مربوط به relationshipِ پینترست را خواسته یا ناخواسته باز کنی، از اون به بعد صفحه ت پر میشه از اینجور مطالب چرت و پرت، که از نظر من هجو محض هستند، آخه ببین دو حالت وجود داره: 1- خودت اینو نفهمیدی، که یعنی مشکلی با خسته شدن طرف نداشته ای، و همچنان لذت میبری از حضور کمرنگِ این مردِ خسته، و در نتیجه نیازی به خوندن همچین نشانه هایی نداری. 2- خودت فهمیدی و تصمیم مناسب را اتخاذ مینمایی، و در نتیجه بازم نیازی به خوندن این مطلب نداری. غیر از اینه؟

ولی داشتم به یه چیزی فکر میکردم، اینکه این خسته شدن طرفت یا خواسته نشدنت، فقط در صورتی ناراحت کننده و برخورنده ست که در ارتباط باهاش تلاش کرده باشی بهتر از اونی که هستی باشی... تو در حقیقت ناراحت میشی که چرا از تلاشت، قدردانی ای درخور بعمل نیومده، نه اینکه چرا خواسته نشدی چون تو اصلا چیزی که هستی را نشون ندادی که بخواد خواسته بشه یا نشه! چیزی که انتظار می آفرینه اون تلاش برای خودت نبودنه...

فکر کن اگه کاملا خودت باشی، بدون هیچ تلاشی، اگه خودت در وهله ی اول به خودت، اجازه ی اینو بدی که همون موجودِ غیرپرفکتِ احیانا عوضی ای باشی که هستی، اونموقع فارغ از اینکه کسی متوجهت بشه یا نشه، ازت خوشش بیاد یا نیاد، خواسته بشی یا نشی، دوست داشته بشی یا نشی، تجربه ی مورد عشق بودن میشه یکی از تجربه های طبیعی و بدیهی زندگیت.

ولی اگه این اجازه را به خودت ندی و تلاش همیشه ت این باشه که بهتر از اونی که هستی نشون بدی، حتی اگه عاشقت باشن، عمیقا میدونی اونی که مورد عشق ورزیه تو نیستی.

الهه ۰ لایک
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
"عبور کردن" حسی ست که موقع نوشتن تجربه ش می کنم، عبور کردن از چیزی که در حال حاضر فکر میکنم، میدونم، باور دارم، یاد گرفته ام، یا انجام میدم، عبور کردن از اینی که الان هستم.